Discoverپادکست چی ببینم
پادکست چی ببینم

پادکست چی ببینم

Author: حامد درخشانی

Subscribed: 35Played: 365
Share

Description

اگه «چی ببینم؟» براتون یه سوال همیشگیه و دنبال فیلما و سریالای جذاب می‌گردید، این پادکست برای شماست.
پیشنهاد و معرفی فیلم و سریال خوب (و عموما خارجی) برای سلیقه‌های مختلف
11 Episodes
Reverse
توی این قسمت، چند تا فیلم حال‌خوب‌کن و جذاب به‌تون معرفی کردم که برای گذروندن روزای بد به دردتون می‌خورن. موضوع این قسمت، با نظرسنجی در توییتر انتخاب شده. برای شرکت در نظرسنجیای بعدی، به توییتر پادکست چی ببینم سر بزنید و فالوش کنید. چی ببینم در توییتر: https://twitter.com/chibebinam چی ببینم در وب‌سایت: https://hamed.media/chibebinam پادکست چی ببینم رو می‌تونید توی کانال یوتیوب من یا پادگیر مورد علاقه‌تون هم پیدا کنید. موسیقی این قسمت: Happy Calm Intro 06 by TaigaSoundProd Link: https://filmmusic.io/song/6891-happy-calm-intro-06 License: http://creativecommons.org/licenses/by/4.0/ Happy New Day by WinnieTheMoog Link: https://filmmusic.io/song/6149-happy-new-day License: http://creativecommons.org/licenses/by/4.0/
توی این قسمت، یه سریال جذاب به‌تون معرفی کردم که می‌تونه گزینه‌ی خیلی خوبی برای شروع انیمه دیدن باشه. انیمه سبک خاصی از فیلما و سریالای کارتونیه که برا خیلیا جذابه. ولی با توجه به این‌که تعداد ساب‌ژانرها در انیمه خیلی خیلی زیاده و اکثر انیمه‌های خوب ژاپنی‌ان و اطلاعات و نقدهای زیادی درموردشون پیدا نمی‌شه، انتخاب اول برای ورود به دنیای انیمه خیلی سخت و خیلی مهمه. اگه انتخاب اشتباهی داشته باشید، ممکنه دیگه سراغ هیچ انیمه‌ای نرید. ولی اگه انتخاب‌تون درست باشه، یه دنیای جدید براتون باز خواهد شد. تو این قسمت تلاش کردم به انتخاب درست‌تون کمک کنم. سریال معرفی‌شده داستان چندلایه و پیچیده‌ای داره و چون نمی‌خواستم این داستانو لو بدم و ترجیح می‌دم خودتون کم‌کم کشفش کنید، توضیحاتم تو این قسمت نسبت به همیشه مختصرتره. چی ببینم در توییتر: https://twitter.com/chibebinam چی ببینم در وب‌سایت: https://hamed.media/chibebinam پادکست چی ببینم رو می‌تونید توی کانال یوتیوب من یا پادگیر مورد علاقه‌تون هم پیدا کنید. موسیقی این قسمت: Future Romantic Intro by TaigaSoundProd Link: https://filmmusic.io/song/6701-future-romantic-intro License: http://creativecommons.org/licenses/by/4.0/ Good Mood by Agnese Valmaggia Link: https://filmmusic.io/song/6336-good-mood License: http://creativecommons.org/licenses/by/4.0/
تو این قسمت، یه سریال کارتونی جذاب و بی‌نقص رو به‌تون معرفی خواهم کرد که می‌تونه در این دوران بی‌سریالی ناشی از کرونا کلی مشغول‌تون کنه! چی ببینم در توییتر: https://twitter.com/chibebinam چی ببینم در وب‌سایت: https://hamed.media/chibebinam  پادکست چی ببینم رو می‌تونید توی کانال یوتیوب من یا پادگیر مورد علاقه‌تون هم پیدا کنید. موسیقی این قسمت: Open Those Bright Eyes by Kevin MacLeod Link: https://filmmusic.io/song/4171-open-those-bright-eyes License: http://creativecommons.org/licenses/by/4.0/
توی این قسمت درمورد یه مستند تاریخی صحبت کردم که داستان کودتای 28 مرداد رو برای بیننده تعریف می‌کنه. از نکات مثبت و منفیش برای بیننده‌ی ایرانی گفتم و این‌که چرا فکر می‌کنم دیدنش -با وجود اشکالاتی که داره- مفیده. چی ببینم در توییتر: https://twitter.com/chibebinam چی ببینم در وب‌سایت: https://hamed.media/chibebinam موسیقی این قسمت: Moments Of Despair  by Rafael Krux Link: https://filmmusic.io/song/5310-moments-of-despair- License: http://creativecommons.org/licenses/by/4.0/
توی این قسمت، رفتم سراغ فیلم ایرانی جهان با من برقص از سروش صحت و نظرمو درموردش گفتم. خلاصه‌ی قضیه اینه: نبینیدش. چون هم وقت‌تونو تلف می‌کنه و هم پول‌تونو. اگه می‌خواید بدونید چرا، این قسمتو بشنوید. چی ببینم در توییتر: https://twitter.com/chibebinam چی ببینم در وب‌سایت: https://hamed.media/chibebinam موسیقی این قسمت: Bad Ideas (distressed) by Kevin MacLeod Link: https://filmmusic.io/song/3412-bad-ideas-distressed- License: http://creativecommons.org/licenses/by/4.0/ Miami Nights - Extended Theme by Kevin MacLeod Link: https://filmmusic.io/song/4044-miami-nights---extended-theme License: http://creativecommons.org/licenses/by/4.0/
تو این قسمت با یه فیلم کمدی رمانتیک آشنا خواهید شد که هم واقعا خنده‌دار و عاشقانه‌ست و هم یه دید روان‌شناسی و فلسفی به آدم و زندگی داره. فیلمی که به نظر من تا این‌جای سال 2020 جذاب‌ترین بوده. چی ببینم در توییتر: https://twitter.com/chibebinam چی ببینم در وب‌سایت: https://hamed.media/chibebinam موسیقی این قسمت: Loop Paket 0009 by Sascha Ende Link: https://filmmusic.io/song/32-loop-paket-0009 License: http://creativecommons.org/licenses/by/4.0/
تو این قسمت، با سریالی آشنا خواهید شد که توش همیشه همه چی خوب تموم می‌شه؛ یه سریال مناسب برای حال و روز بی‌خود این دوران. چی ببینم در توییتر: https://twitter.com/chibebinam چی ببینم در وب‌سایت: https://hamed.media/chibebinam این پادکست رو می‌تونید توی کانال یوتیوب من یا پادگیر مورد علاقه‌تون هم پیدا کنید. موسیقی این قسمت: Wealthy Life  by Rafael Krux Link: https://filmmusic.io/song/5411-wealthy-life- License: http://creativecommons.org/licenses/by/4.0/
یکی از به‌ترین موزیکال‌های چند سال اخیر، با بازیای خارق‌العاده و موسیقی به‌یادموندنی: با تئاتر-فیلم همیلتون آشنا بشید. چی ببینم در توییتر: https://twitter.com/chibebinam چی ببینم در وب‌سایت: https://hamed.media/chibebinam Music: Cinema Blockbuster Trailer 14 by Sascha Ende Link: https://filmmusic.io/song/4662-cinema-blockbuster-trailer-14 License: http://creativecommons.org/licenses/by/4.0/
توی این قسمت، یه سریال تاریخی به‌تون معرفی می‌کنم که اگه طرف‌دار سریالایی مثل Game of Thrones یا Vikings بوده باشید، از تماشاش لذت خواهید برد؛ چون از هردو مورد به‌تره! با سریال Last Kingdom آشنا بشید. چی ببینم رو به دیگران هم معرفی کنید. چی ببینم در توییتر: https://twitter.com/chibebinam وب‌سایت چی ببینم: https://hamed.media/chibebinam موزیک این قسمت: Epic Intro 2014 by Sascha Ende Link: https://filmmusic.io/song/219-epic-intro-2014 License: http://creativecommons.org/licenses/by/4.0/
توی این قسمت، یه سریال کمدی به‌تون معرفی می‌کنم که به درد اوضاع و احوال این روزامون می‌خوره. با سریال براکمایر (Brockmire) آشنا بشید. چی ببینم رو به دیگران هم معرفی کنید. چی ببینم در توییتر: https://twitter.com/chibebinam چی ببینم در وب‌سایت: https://hamed.media/chibebinam Music: Neo Business by WinnieTheMoog Link: https://filmmusic.io/song/6255-neo-business-intro License: http://creativecommons.org/licenses/by/4.0/
توی قسمت صفر یا معرفی پادکست چی ببینم، در مورد محتوای پادکست توضیح دادم؛ این‌که قراره این‌جا چی کار کنیم و چی بگیم. منتظر قسمتای بعدی باشید... چی ببینم در توییتر: https://twitter.com/chibebinam چی ببینم در وب‌سایت: https://hamed.media/chibebinam
Comments 
Download from Google Play
Download from App Store