Author: Як тебе не любити, Арсенале мій?

Subscribed: 0Played: 0
Share

Description

Подкаст "Як тебе не любити, Арсенале мій?" – розмова двох палких вболівальників лондонського «Арсенала» Андрія та Дмитра, під час якої ми будемо обговорювати всі актуальні новини, що стосуються команди, акцентуватимемо увагу на важливих деталях перед кожним матчем, а також будемо говорити про англійську Прем'єр-лігу наприкінці.
11 Episodes
Reverse
У цьому епізоді з Романом Гончаровим поговорили про наши перемоги з домінацією над «Шпорами» та «Борнмутом». Чи забере підбитий «Тоттенхем» очки в «Ман Сіті». Доля чемпіонства і фінальний відрізок чемпіонської гонки, чи ще в грі Арсенал? А також обговорили всі актуальні трансферні новини.Таймкоди:00:00 – Привітання00:51 – Враження від гри зі «Шпорами» та «Борнмутом»08:35 – Про Ман Юнайтед і цю статистику на Олд Трафорд22:10 – Жоржиньо підписав новий контракт28:05 – Головні цілі і не тільки, загалом про трансфери (Ісак, Педро Нету, Неко Вільямс, Джорел Гато)59:20 – Чи втратить Ман Сіті очки?Обов'язково підписуйтесь на телеграм-канал «Як тебе не любити Арсенале мій?» – t.me/arsenal_ukraineТелеграм-канал подкасту «Червона Сторона Лондона» – t.me/arsenal_ukraine_podcast#Арсенал #АПЛ #Подкаст #Arsenal #PremierLeague #Podcast #TOTARS #ARSBOU #MUNARS
У цьому епізоді до нас із Дмитром знову завітав Роман Гончаров. Разом із ним ми поговорили про наш виїзний матч з «Вулвз». Поговорили про перспективи таких гравців як Жезус та Зінченко, а також поділились своїми очікуваннями від матчу з «Челсі» в межах дербі Лондона.Таймкоди:00:00 - Привітання00:30 - Враження від гри з Вулвз03:50 - Безпрограшна серія Челсі09:00 - Зовсім трохи про склад Челсі14:30 - Потенційні заміни нашого складу21:10 - Трохи про Зінченка23:30 - Трансфери Арсенала28:30 - Очікування від гри з Челсі на Емірейтс40:10 - Чи зможемо втриматись в чемпіонській гонці?Обов'язково підписуйтесь на наш телеграм-канал – t.me/arsenal_ukraineТвіттер (Х) Романа Гончарова - https://twitter.com/Kyivsky_Телеграм канал Романа Гончарова - t.me/nichogosvyatogo#Арсенал #АПЛ #Подкаст #Arsenal #PremierLeague #Podcast #ARSCHE #WOLARS
Розбір польотів після завершення сезону в Лізі Чемпіонів далі боротьба за титул АПЛ.У цьому епізоді до нас із Дмитром знову завітав Тітус Крилюк. Разом із ним ми поговорили про поразку від «Баєрна» на виїзді та виліт з Ліги чемпіонів. Зокрема поговорили про наші перспективи у цьому сезоні та відповіли на кілька запитань від наших підписників.Таймкоди:00:00 Привітання01:25 Думки про сезон в Лізі Чемпіонів09:20 Про стартовий склад з Баєрном31:45 А що по замінам з Баєрном45:10 Про глибину нашого складу47:30 Отже матч з Вулвз58:45 Побоювання що до матчу з Вулвз1:02:10 Підсумок найгарячішої теми цього сезону1:06:10 Відповіді на питання підписниківОбов'язково підписуйтесь на наш телеграм-канал – t.me/arsenal_ukraine#Арсенал #АПЛ #Подкаст #Arsenal #PremierLeague #Podcast #BAYARS #WOLARS
Повертаємось до справ після прикрої поразки від «Астон Вілли» на «Емірейтс». Намагаємось розібратися в тому, що було не так у цій грі, та говоримо про чвертьфінальний матчі Ліги чемпіонів проти «Баєрна».Таймкоди:00:00 – Привітання00:30 – Що було не так у матчі з «Астон Віллою»04:10 – Зінченко – якір команди?16:20 – А далі у нас «Баєрн»25:05 – Що може змінитися по складу «Арсенала» на гру30:15 – Вчергове згадуємо про Зінченка37:20 – Всі думки про гру в МюнхеніОбов'язково підписуйтесь на наш телеграм-канал – t.me/arsenal_ukraine#Арсенал #АПЛ #Подкаст #Arsenal #PremierLeague #Podcast #ARSAVL #BAYARS
У цьому епізоді ми з Дмитром поговорили про наші минулі матчі та обговорили наступну гру з «Астон Віллою» в Прем'єр-лізі. А в кінці епізоду ми зробили короткий огляд на матчі 33-го туру АПЛ.Таймкоди:00:00 – Усім привіт!00:45 – Згадали про матчі з Лутоном та Брайтоном02:35 – Матчі Ліги Чемпіонів та наш матч з Баєрном15:40 – Можлива ротація в матчі з Астон Віллою21:30 - Втрати Астон Вілли33:00 – Чемпіонська гонка36:55 – Огляд матчів 33-го туру АПЛОбов'язково підписуйтесь на наш телеграм-канал – t.me/arsenal_ukraine#Арсенал #АПЛ #Подкаст #Arsenal #PremierLeague #Podcast #ARSAVL
У цьому епізоді ми з Дмитром поділилися власними враженнями від нашого виїзного матчу з «Ман Сіті», а також поговорили про наступний матч «Арсенала» в Прем'єр-лізі. Наприкінці епізоду ми оглянули результати усіх інших ігор 30-го туру АПЛ.Таймкоди:00:00 – Усім привіт!00:45 – Про наші враження від матчу з «Манчестер Сіті»02:46 – Чи був цей матч видовищним?06:30 – У цьому матчі «Арсенал» вийшов на новий рівень!08:47 – Неймовірна гра у захисті від «Арсенала» Мікеля Артети13:18 – Про вибір гравців і оптимальний склад нашої команди22:03 – Хто був найкращим гравцем матчу?24:05 – Говоримо про наш матч з «Лутоном»25:06 – Гра з «Лутоном» буде можливістю для ротації складу28:35 – Чи побачимо ми Юррієна Тімбера в цьому матчі?29:42 – Про проблеми «Лутона» і травмованих гравців31:51 – Хто залишить Прем'єр-лігу за підсумками цього сезону?35:06 – Огляд усіх інших матчів 30-го туру в АПЛ57:18 – Про календар найближчих матчів для лідерів чемпіонатуОбов'язково підписуйтесь на наш телеграм-канал – t.me/arsenal_ukraine#Арсенал #АПЛ #Подкаст #Arsenal #PremierLeague #Podcast #MCIARS #ARSLUT
У четвертому епізоді до нас із Дмитром приєднався Роман Гончаров – спортивний коментатор проєкту F1UA, а також фанат «Арсенала». Сьогодні ми детально поговорили про наш майбутній матч проти «Манчестер Сіті» та обговорили гонку за титул Прем'єр-ліги. Таймкоди: 00:00 – Усім привіт! Сьогодні разом із нами Роман Гончаров! 00:40 – Говоримо про очікування від нашого матчу з «Манчестер Сіті» 03:50 – Про статистику від Opta 08:10 – Про травмованих гравців «Ман Сіті» та «Арсенала» 10:20 – Можливі варіанти ротації для Аканджи, Тросара, Вокера та Мартінелі 20:50 – Про те, як «Арсенал» використовує правий фланг 22:30 – Про Жоржиньо і його нову роль за відсутності Зінченка 25:10 – Думки щодо лівого флангу «Арсенала» 35:05 – Очікування від гри 50:00 – Наші прогнози на матч 56:15 – Коротеньке прев'ю 30 туру АПЛ Обов'язково підписуйтесь на наш телеграм-канал – t.me/arsenal_ukraine А також підпишіться на Романа Гончарова в Твіттері (Х) #Арсенал #АПЛ #Подкаст #Arsenal #PremierLeague #Podcast #MCIARS
У третьому епізоді подкасту до нас із Дмитром приєднався Тітус Крилюк – колишній професійний футболіст і фанат «Арсенала». Цього разу ми втрьох ще раз поговорили про наш поєдинок з «Порту» в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів і оцінили подальші шанси «Арсенала» на перемогу в найпрестижнішому єврокубковому турнірі. Таймкоди: 00:00 – Усім привіт! Сьогодні разом з нами Тітус Крилюк! 00:53 – Говоримо про нашу домашню перемогу над «Порту» і довгоочікуваний вихід у чвертьфінал Ліги чемпіонів 08:12 – Тітус розкриває цікаві аспекти гри з «Порту» 11:37 – Чи справді Букайо Сака провів посередній матч? 14:05 – Давід Рая герой матчу чи ні? 15:21 – Про вихід Олександра Зінченка на заміну 23:42 – Про результати жеребкування плей-оф Ліги чемпіонів 27:09 – Чи зможемо ми помститися «Баєрну» в чвертьфіналі? 35:30 – Про наш календар матчів після міжнародної перерви 39:24 – Очікування від інших чвертьфінальних матчів 44:06 – Чи буде виліт «Арсенала» в чвертьфіналі Ліги чемпіонів для нас провалом? 50:36 – Можна вважати, що очікування від цього сезону справдилися 00:00 Обов'язково підписуйтесь на наш телеграм-канал – t.me/arsenal_ukraine #Арсенал #АПЛ #ЛЧ #Подкаст #Arsenal #PremierLeague #ChampionsLeague #Podcast #ARSPOR
У нашому другому епізоді подкасту до нас із Дмитром завітав Павло Посохов – спортивний журналіст, коментатор Мегого, а також керівник пресслужби харківського «Металіста 1925». Під час розмови ми доволі детально поговорили про наш матч-відповідь з «Порту» в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, який відбудеться у вівторок. Також у контексті підготовки до цього протистояння ми згадали про нашу нещодавню перемогу над «Брентфордом», обговорили попередні матчі, а також поговорили про наших суперників із Португалії. Обов'язково дослухайте даний епізод до кінця, вас чекає дуже приємний сюрприз! Таймкоди: 00:00 – Усім привіт! Сьогодні говоримо про Лігу чемпіонів із Павлом Посоховим! 00:58 – Наші очікування від матчу з «Порту» 04:44 – Говоримо про можливий вигляд нашого стартового складу на гру 12:38 – Чого нам варто очікувати від «Порту»? 16:39 – Чи допоможе нашій команді атмосфера на «Емірейтс»? 22:11 – Говоримо детальніше про можливий малюнок гри і те, завдяки чому ми можемо пройти «Порту» 30:20 – Про нашу загрозу під час стандартних положень 33:18 – А що ж там по арбітру? 37:41 – Про майстерну тактику фолів «Порту» 45:08 – Варто забити швидкий гол, щоб почуватися комфортніше 48:19 – Короткий огляд усіх інших учасників плей-оф Ліги чемпіонів Обов'язково підписуйтесь на наш телеграм-канал – t.me/arsenal_ukraine А також підписуйтесь на телеграм-канал Павла Посохова – t.me/komentatorPavloPosokhov #Арсенал #АПЛ #ЛЧ #Подкаст #Arsenal #PremierLeague #ChampionsLeague #Podcast #ARSPOR
У нашому першому повноцінному епізоді подкасту ми говорили про розгромну перемогу над «Шеффілд Юнайтед», закривши 27-й тур Прем'єр-ліги, а також обговорили наш наступний домашній матч із «Брентфордом». Таймкоди: 00:00 – Раді вітати вас знову! 00:42 – Говоримо про матч із «Шеффілд Юнайтед» 03:27 – Новини з передматчевої прес-конференції Мікеля Артети 04:34 – Про конкуренцію на позиції лівого захисника 06:05 – Про повернення Габріеля Жезуса і Томаса Парті та можливий вигляд нашого складу на гру 11:26 – Довгоочікуване повернення Аарона Рамсдейла у ворота нашої команди 13:41 – Перспективи Аарона в нашому клубі 18:14 – Говоримо детальніше про наших наступних суперників – «Брентфорд» 22:00 – Скрутне становище «Брентфорда» в цьому сезоні 26:16 – Короткий огляд усіх інших матчів 27-го туру 31:50 – Коротко про Манчестерське дербі У коментарях до цього відео пропонуйте ваші цікаві варіанти для назви нашого подкасту. А також обов'язково підписуйтесь на наш телеграм-канал #Арсенал #АПЛ #Подкаст #Arsenal #PremierLeague #Podcast #SHUARS #ARSBRE
В пілотному епізоді нашого подкасту ми з Дмитром обговорили наш наступний матч проти «Шеффілд Юнайтед» на виїзді. Поговорили про гравців, які можуть повернутися до складу нашої команди перед грою, поділилися власними уявленнями про вигляд стартового складу, а також обговорили результати декількох суботніх матчів 27-го туру Прем'єр-ліги. Зміст👇 Вступ (00m 00s) Новини з передматчевої прес-конференції (00m 45s) Інформація по складу (4m 41s) Очікування від матчу з Шефілдом (13m 30s) Огляд матчів АПЛ 27 туру (25m 35s)