Discover#EdheTi RADIOIMMAGINARIA
#EdheTi RADIOIMMAGINARIA
Claim Ownership

#EdheTi RADIOIMMAGINARIA

Author: RADIOIMMAGINARIA

Subscribed: 0Played: 1
Share

Description

Radioimmaginaria Edhe Ti
Radioimmaginaria flet te gjitha gjuhet e botës.
Radioimmaginaria është e para dhë e vetmja rrjetë mediatike për adoleshentët nga 11deri ne 17 vjec.
Jemi adoleshentë, duam të themi cfar mendojmë dhe kjo eshtë metoda më e mirë per ta bërë, për te transmetuar mendimet qe kemi ne kokë.
Duhen imagjinatë, nje mikrofonë dhe #SytëLartë
2012-2021(C) Radioimmaginaria
18 Episodes
Reverse
ON AIRRadioimmaginaria ne Castel San Pietro Terme, ItaliSot do te flasim per film, per boten e kinemas edhe per tipologjitë e filmave qe preferohen ne kete industri!#Edheti www.radioimmaginaria.it
ON AIRRadioimmaginaria ne Castel San Pietro Terme, ItaliNje nga problemet me te medha per vajzat eshte trajtimi i flokeve, sidomos ne pranvere! Sot do t'ju keshilloj se si te trajtoni floket! :) #Edheti www.radioimmaginaria.it
ON AIRRadioimmaginaria ne Castel San Pietro Terme, ItaliKeni degjuar si mund te bashkpunohet me muziken che modernitet? Degjoni ketu ;)#Edheti www.radioimmaginaria.it
ON AIRRadioimmaginaria ne Castel San Pietro Terme, ItaliHei miq! Si jeni? Sot do te flasim per festivalin Kenga Magjike edhe Ligji ri qe ka dalur ne Itali pas festivalit e San Remo! Degjoni ketu ;)#OkkinSu www.radioimmaginaria.it
Kleanti live

Kleanti live

2018-03-0805:40

Radioimmaginaria ne Verona, ItaliPershendetje! Me quajne Kleanti, vi nga Vlora po jetoj ne Verona, e kjo eshte hera e parë që rregjistroj ne sherbim ne Shqip. Nese jeni kurjoza t'me njihni degjoni kete epizodë! :)#Edheti www.radioimmagiaria.it
Tots Som Barcelona

Tots Som Barcelona

2017-08-1801:23

#Edheti www.radioimmagiaria.it
Per Solidaritet

Per Solidaritet

2017-05-0411:51

Radioimmaginaria ne Castel San Pietro Terme, ItaliNga Shqiperia kan dhuruar 187.000 euro per te financiuar shkollet e Amatrice, nje qytet Italise pas termetit! Degjoni kete episode e Radioimmaginaria Albany#Edheti www.radioimmagiaria.it
Radioimmaginaria ne Castel San Pietro Terme, ItaliItalia ka bere nje gje shum te bukur po per ta ditur do te degjoni kete episodin e Radioimmaginaria #Edheti www.radioimmagiaria.it
Radioimmaginaria ne Castel San Pietro Terme, ItaliSa here keni ederruar kur ishit vetem duke pire nje kafe ne klup te kishit nje shok ose shoqe gati per nje foto? Sot ne Radioimmaginaria Albany kete dhe nje gossip te shpejt per kengen e James Blunt! Me degjoni! #SyteLart www.radioimmaginaria.it
Radioimmaginaria Albany, ItaliTe mendoni pa folur mund te jete nje gabim. Mese kaloni shum kohe duke u menduar atehere dieni qe shkenca provon qe ju jeni inteligjent! ;)#SyteLart www.radioimmaginaria.it
Radioimmaginaria ne Castel San Pietro Terme, Itali Cilat jan rrenat qe ju degjues adoleshent thoni me shume prindeve juaj? Una kam stiluar 10 rrenat me te perdorura nga adoleshentet, degjoni dhe me shkruani rrenat e juaj kush jan!#SyteLart www.radioimmaginaria.it
Udhetimi 196!

Udhetimi 196!

2017-02-1610:40

Radioimmaginaria ne Castel San Pietro Terme, ItaliPrej 4 dite jam rikthyer ne Bologna nga Sanremo sepse i i imi ishte nje udhetim i thjeshte dhe i shpejt por nga Amerika nje vajze me emrin Cassie, 27 vjecare ka udhetuar te gjithe boten ne 18 muaij!!! degjoni kete episodin :)#SyteLartwww.radioimmaginaria.it
2017 dhe muzik te re!

2017 dhe muzik te re!

2017-01-1911:23

Radioimmaginaria Albany, ItaliJa ku filloi edhe 2017! Edhe pak kohe fillon Sanremo ketu ne Itali, me te gjith kengetaret qe do kendojn dhe sot do ju flas per Ermal Meta!#EdheTi www.radioimmaginaria.it
Te fleshe ne kembe

Te fleshe ne kembe

2016-12-1509:31

Radioimmaginaria Albany, ItaliJa ku jam prap sot ketu me ju! Sa here e keni degjuar shprehjen " Jam duke flejt ne kembe" e po eshte nje gje e vertet dhe un do ju trregoj pse! :) degjoni kete espisodin live! #EdheTi www.radioimmaginaria.it
Radioimmaginaria Albany, ItaliHey Miq! Jam Sara nga Radioimmaginaria Edhe Ti! Sot do te bejm bashk me ti qe po degjon nje udhetim tek bota e librave dhe te shkrimtareve qe preferoj me shum! Nicholas Sparks, Clara Sanchez dhe tjere! Me shkruani kush jan librat qe ju preferoni! #EdheTi www.radioimmaginaria.it
Shkolla ne Shqiperi!

Shkolla ne Shqiperi!

2016-11-1017:08

Radioimmaginaria Albany, ItaliHey! Une jam Sara, 18 vjecare dhe jetoj ne Itali prej shum vite...Sot, te kanali shqip e Radioimmaginaria do te ju flas per sistemin shkollore shqipetare krahasuar me ate italian dhe shkollen qe kam zgjedhur une :) #EdheTi www.radioimmaginaria.it
Radioimmaginaria ne Castel San Pietro Terme Miq! jam Sara, nga Radioimmaginaria Albany, transmetoj nga Italia dhe dua te ju flas per Talent Show ne Shqiperi! :) Me degjoni!#SyteLartewww.radioimmaginaria.it
Radioimmaginaria Ne Shqip nga ItaliaJa ku jemi prap ketu! Ne jemi Sara dhe Klevisi, jemi Shqipetar dhe jetojm ne Itali, sot do te trregojm se cfar kemi bere kte vere per pushime dhe koncerti Noizyt! Na ndiqeni dhe mbaheni #SyteLart#EdheTi
Comments 
Download from Google Play
Download from App Store