DiscoverKUFLIKOWSKI & GÓRNICKI"Zabójcze" trasy Pucharu Świata. Czy cienka granica została przekroczona? Zapowiedź Mistrzostw Polski w kolarstwie górskim | Samotna Ucieczka #19 | KUFLIKOWSKI GÓRNICKI

Update: 2024-06-28
Share

Description

Końcówka czerwca to oczywiście start wakacji, a ich początek wyjątkowo mocny, bo już w najbliższy weekend Mistrzostwa Polski MTB XC w Białce Tatrzańskiej. Oprócz zapowiedzi walki o biało czerwone trykoty, w Samotnej Ucieczce Puchary, krajowe i zagraniczne wyścigi XCO. Nie zapomnieliśmy oczywiście o sympatykach szutrowych gonek na rowerach z barankiem i trochę szerszą oponą.

Kilka głośnych nowinek sprzętowych z ostatnich dni i ciekawostka dotycząca kabelków od mikrofonu.

Podcast KUFLIKOWSKI & GÓRNICKI dostępny jest na wszystkich najpopularniejszych platformach: https://linktr.ee/kuflikowskigornicki

Subskrybuj nasz podcast i słuchaj najnowszych odcinków zaraz po premierze!