DiscoverJu Flet Trupi | Top Albania RadioÇfarë është flirti dhe në cilën moshë nis ai?!
Çfarë është flirti dhe në cilën moshë nis ai?!

Çfarë është flirti dhe në cilën moshë nis ai?!

Update: 2021-10-02
Share

Description

Në këtë episod të “Ju Flet Trupi”, Adi dhe Foni diskutojnë mbi flirtin. A e dinit që flirti fillon në moshën 3-vjeçare? Ja çfarë na mësojnë ata…

Comments 
In Channel
loading
Download from Google Play
Download from App Store
00:00
00:00
x

0.5x

0.8x

1.0x

1.25x

1.5x

2.0x

3.0x

Sleep Timer

Off

End of Episode

5 Minutes

10 Minutes

15 Minutes

30 Minutes

45 Minutes

60 Minutes

120 Minutes

Çfarë është flirti dhe në cilën moshë nis ai?!

Çfarë është flirti dhe në cilën moshë nis ai?!

TOP ALBANIA RADIO