DiscoverEeuw van de AmateurAsterisk en Oblikjes
Asterisk en Oblikjes

Asterisk en Oblikjes

Update: 2024-09-06
Share

Description

Alles over de zelfscankassa, blikjes, skinny jeans, en de vijf c's van het maken van een woordenboek. Of zo. Wat een ondoordacht zootje maatregelen lekt er al uit voor Prinsjesdag. De licht overlappende venndiagrammen van onze muzieksmaken houden ons bij elkaar, maar verder hopen we maar dat we iets minder irritant zijn dan vroeger. Veel plezier met de aflevering!

Shownotes

Zie het privacybeleid op https://art19.com/privacy en de privacyverklaring van Californië op https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.

Comments
00:00
00:00
x

0.5x

0.8x

1.0x

1.25x

1.5x

2.0x

3.0x

Sleep Timer

Off

End of Episode

5 Minutes

10 Minutes

15 Minutes

30 Minutes

45 Minutes

60 Minutes

120 Minutes

Asterisk en Oblikjes

Asterisk en Oblikjes