DiscoverGerilla Karrier PodcastCRM automatizálás Salesforce-szal - Interjú Puskás Dórával - Gerilla Karrier Podcast
CRM automatizálás Salesforce-szal - Interjú Puskás Dórával - Gerilla Karrier Podcast

Update: 2024-04-09

Description

Ebben az epizódban Puskás Dóra, Salesforce szakértővel beszélgettünk a CRM rendszerekről, ezen belül a Salesforce-hoz, azaz a világ, vezető CRM szolgáltatójához kapcsolódó karrierlehetőségekről.

Kérdések, amelyeket az adásban átbeszélünk:

  • Mi a CRM (customer relationship management) rendszer?

  • Milyen CRM szoftverek vannak, és mire használják őket a cégek?

  • Mi az a Salesforce, és hogyan vált ennyire népszerűvé?

  • Milyen cégek használják ezt a platformot?

  • Kinek érdemes Salesforce-t tanulni?

  • Milyen előképzettség, ismeret szükséges hozzá?

  • Milyen konkrét munkakörök elérhetők Salesforce tudással?

  • Milyen továbblépési lehetőségek vannak Salesforce tapasztalattal?

Karrier Hack módszer ingyenes, online előadás:

További ingyenes tartalmak:

Személyes tanácsadás:

Gerilla Mentor Klub tréningtár:

Comments
In Channel
loading
00:00
00:00
x

0.5x

0.8x

1.0x

1.25x

1.5x

2.0x

3.0x

Sleep Timer

Off

End of Episode

5 Minutes

10 Minutes

15 Minutes

30 Minutes

45 Minutes